Modna bluza jeździecka z kapturem

Jeździec to osoba, która ma ciągły kontakt ze swoim koniem. Musi więc posiadać odpowiedni ubiór dostosowany do treningów, jak i samych zawodów jeździeckich. Dużym ułatwieniem okazuje się specjalne sklepy jeździeckie, a jednym z nich jest Horsense. Stworzył on własną markę odzieży jeździeckiej „Horsense„, która została bardzo pozytywnie odebrana przez szerokie grono odbiorców. Wystarczy przyjrzeć się możliwościom, która jest w stanie zapewnić wyjątkowa bluza jeździecka z kapturem.

Bluza Horsense Hoodie

Stanowi ona przykład wyjątkowej bluzy jeździeckiej, która powinna pojawić się w garderobie wszystkich jeźdźców. Została przygotowana z niezwykłą precyzją i dzięki temu prezentuje się tak pięknie. Jeźdźcy mogą pozwolić sobie na zastosowanie takiej ulubionej bluzy w domu, pracy, szkole, a zarazem w stajni.

Zalety:

– miękki kaptur chroniący przed deszczem, wiatrem i mrozem

– otwarte kieszenie

– delikatne taliowanie

– elastyczne ściągacze w dole bluzy, które nie krępują ruchów jeźdźca podczas siedzenia na koniu

– przedłużane ściągacze rękawów zakończone otworami na kciuki

– złoty napis

– lekko przedłużony krój

Dla kogo bluza jeździecka Horsense Hoodie

To wyjątkowa bluza przygotowana z myślą dla kobiet, dzięki której w każdym momencie mogą czuć się elegancko i pięknie. Wykonana została w pełni z najwyższej jakości bawełny. Dodatkiem do niej okazuje się podszycie „Misia”, co stanowi znak rozpoznawczy marki Horsense.

Parametry bluzy:

– haft na prawym ramieniu

– wypukły nadruk w kolorze złotym

– ekoskóra na lewym rękawie i prawej kieszeni

– ozdobna taśma i metka Horsense

– gramatura 280 gram na metr kwadratowy

Bluza Horsense Hooodie stanowi także wspaniały prezent dla każdej kobiety, która uwielbia konie, a nawet poświęca czas, aby się nimi opiekować bądź wysila się w kierunku jeździectwa.

Komentarze:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*