Najlepsze koszule jeździeckie damskie

Jeździectwem są bardzo często zainteresowane kobiety. Uwielbiają konie i przez to wiążą się z nimi emocjonalnie. Czasami zajmują się ich opieką w stajni. Innym razem decydują się na jazdę konną bądź zajmują się jeździectwem profesjonalnie. W każdym w tych przypadków potrzebna jest im odpowiednia odzież jeździecka. Na szczęście jest ona produkowana także w Polsce, a przykładem tego są świetne kolekcje marki Horsense. To właśnie od niej pochodzą także najlepsze koszule jeździeckie damskie.

1. Koszulka jeździecka Horsense Melanż Flo

Piękna koszulka damska, która posiada z przodu zdjęcie konia. Dostępna jest w kolorze szarym i niebieskim. Cechuje się kobiecym krojem, dzięki czemu idealnie przylega do ciała kobiety. W produkcji zdecydowano się na użycie wysokiej jakości materiału, który okazuje się przewiewny, miękki i przyjemny w dotyku.

2. Koszulka jeździecka Horsense Spring Leaves

To przykład damskiej koszulki z grafiką jeźdźca na koniu. Występuje w kolorze zielonym i także posiada kobiecy krój. Materiał okazuje się w pełni komfortowy, ponieważ jest przyjemny dla delikatnego ciała kobiety. Dodatkowo koszulka okazuje się przewiewna, co skutecznie przeciwdziała poceniu się naszego ciała.

3. Koszulka jeździecka Horsense Let’s Jump

Kolejna odsłona nowoczesnej koszulki jeździeckiej, która z przodu już posiada szare zdjęcie kobiety na koniu przeskakującej przez przeszkodę. Dodatkowo na górze występuje jeszcze napis „Let’s Jump”, czyli „Skoczmy”. Cechuje się nietaliowanym krojem z zaokrąglonym dołem i podwiniętymi rękawami. Widać w niej wysoką precyzję wykonania, która sprawia, że koszulka ta idealnie prezentuje się na ciele każdej kobiety.

4. Koszula jeździecka Horsense Mint

Wyjątkowa koszulka jeździecka damska, która posiada grafikę jeźdźca na koniu. Jest dostępna w kolorze limonkowym. Idealnie pasuje do kobiet, które chcą prezentować się pięknie przez cały czas, także podczas pracy w stajni oraz na treningach. W koszulce wykorzystano taliowany krój, dzięki któremu materiał dobrze przylega do ciała kobiety. Dostępna jest w kilku kolorach.

Wszystkie koszule jeździeckie są dostępne w wielu rozmiarach w sklepie jeździeckim Horsense promującego już od wielu lat własną markę odzieży jeździeckiej pozytywnie odbieraną przez tysiące kobiet i mężczyzn w całym kraju. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją!

Komentarze:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*