Najlepsze koszulki jeździeckie męski

Jeździectwo okazuje się coraz popularniejsze także w Polsce. To skłania wielu mężczyzny wysilających się w tym kierunku, aby zapewnić sobie wyjątkową odzież jeździecką. W pierwszej kolejności chcą zaopatrzyć się w wyjątkowe koszulki jeździeckie. Świetne propozycje pochodzą z kolekcji Horsense. Warto przyjrzeć się kilku koszulkom jeździeckim cechujące się wysoką precyzją wykonania i najwyższą jakością.

1. Koszulka jeździecka „Let’s Jump”

To wspaniała szara koszulka, która posiada z przodu, na środku, zdjęcie konia z jeźdźcem w powietrzu. Już taka grafika okazuje się bardzo zachęcająca. Koszulka posiada klasyczny krój, który idealnie przylega do ciała mężczyzny. W produkcji wykorzystano wysokiej klasy przędzę bawełnianą, co wpływa na wysoki komfort związany z jej codziennym użytkowaniem. Koszulka Let’s Jump jest również wytrwała, odporna na kurczenie i nie pozostawia żadnych włókien. Dzięki temu jest skutecznie przygotowana na wieloletni użytek.

Zalety:

– 50% bawełna, 50% poliester

– metka Horsense w lewym boku

– dekoracyjna taśma Horsensw karku

– produkcja Polska przez Horsense

2. Koszulka jeździecka z kołnierzem

To przykład wysokiej jakości koszulki polo, która została przygotowana dla wszystkich jeźdźców. Wchodzi ona w zakres odzieży treningowej, zapewniającej wygodę, a zarazem wysoką jakość i bogatą funkcjonalność. Koszulka Polo Horsense została przygotowana z dużą precyzją i przez to klienci są z jej użytkowania w 100 procentach zadowoleni.

Zalety:

– 70% bawełna, 30% poliester

– eleganckie guziki w perłowym kolorze

– kołnierzyk i ściągacze na rękawach w kontrastującym kolorze

– wytrzymałe rozporki na bokach

– wysokiej jakości dzianina

– produkcja Polska przez Horsense

Wiele więcej ciekawych przykładów koszulek i bluz jeździeckich znajdują się w aktualnej ofercie sklepu Horsense promującego własną markę odzieży jeździeckiej. Wystarczy zajrzeć!

Komentarze:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*