Najlepsze prezenty jeździeckie

Uwielbiamy konie, a to przede wszystkim wynika z ich wspaniałego charakteru, a zarazem pięknego wyglądu. Ci, co jeździli już na koniach, mogli bezpośrednio przekonać się o tym, że to zwierzęta z prawdziwą duszą, która przyciąga nas do nich przez cały czas. Przebywając w otoczeniu koni odpoczywamy. W tym celu jeźdźcom, a zarazem ulubieńcom koni można sprawić miłe prezenty, które będą nawiązywały do ich pasji i zainteresowania. Poznajcie więc wyjątkowe prezenty jeździeckie.

1. Ocieplana kurtka jeździecka

Każdy podstawowy i zaawansowany jeździec powinien być wyposażony w odpowiednie ubranie. Dopiero dzięki niemu dalsza nauka związana z jazdą na koniu zacznie przynosić o wiele lepsze rezultaty, a zarazem okaże się przyjemna i bezpieczniejsza. Takie kurtki pochodzą od najlepszych producentów, więc mamy pewność, że posłużą nam na wiele lat użytkowania. Posiadają zapinane kieszenie, w których mamy możliwość schować marchewkę dla konia, telefon, klucze i pewne dokumenty. Innym udogodnieniem jest wysoka stójka chroniąca przed zimnem.

2. Treningowa koszulka jeździecka

Utrzymanie odpowiedniej temperatury zapewni nam wysokiej jakości koszulka jeździecka wykonana z wysokiej jakości materiałów. Gwarantuje zatrzymanie ciepła w naszym ciele. Podobne koszulki znajdują zastosowanie w wielu sportach zimowych. Dodatkowo czas schnięcia takiej koszulki treningowej jest bardzo krótki.

3. Pikowana Kamizelka

Kamizelka to praktyczny dodatek do ubrania jeźdźca, którym będzie mógł cieszyć się przez nawet 3 pory roku (wiosnę, jesień oraz w cieplejsze dni zimy). Zapewnia skuteczną ochronę przed wiatrem i utratą ciepła. Sprawdzi się zarówno na T-shirt, koszulę z długim rękawem i bluzę. Nowoczesne kamizelki jeździeckie są wyposażone w odpinane futerko i kaptur. A zapinane kieszenie pozwalają na przechowanie cennych przedmiotów podczas jazdy.

4. Koszula konkursowa

Ciągłe użytkowanie koszul jeździeckich przyczynia się do ich zużycia. Na długi czas starczają koszule wykonane z wysokiej jakości materiału, oddychającego i szybkoschnącego. Dobrze, aby taka koszula została idealnie dopasowana do ciała i ruchów jeźdźca. Dzięki takiej koszuli jeździec będzie tym bardziej przygotowany do każdego kolejnego startu.

5. Podkolanówki i Ochraniacze

Takie prezenty to gwarancja bezpieczeństwa, o którą warto się postarać, szczególnie w okresie zimowym. Niespodzianka jest niedroga, a na pewno okaże się przydatna dla każdego jeźdźca.

Podsumowanie: Jeśli chcemy sprawić dużą przyjemność naszym bliskim i znajomym jeźdźcom, to takie prezenty na pewno nam w tym pomogą. Dodatkowo możemy przyjrzeć się pozostałym upominkom, które jest w stanie zaprezentować nam najlepszy sklep jeździecki Horsense.

Komentarze:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*